Главная  Кишинёв  Промышленность  Оборудование

Dinaminis balansavimas rotoriai. Mašinos balalansirovki rotorius BALTE ...

Размещено 27 июня 2017 в 07:12. Просмотров: 214

Šiandien noriu papasakoti apie vieną bylą pramonės praktikoje mano geras draugas. Renginys, kuris apima keletą teigiamų taškų, kuriuos verta atkreipti dėmesį į visiems tiems, kurie kažkaip galvoja didinant jos įrangos patikimumą, apie optimizavimą įrangos priežiūra procesų, nuolat analizuoti techninės būklės rėmėjų įrangą.
Taigi, mano draugas. Jis jau seniai ir sėkmingai dirbo meistras svetainėje remonto ir priežiūros siurbimo įranga didelį metalurgijos gamybos. Visa tai laikas ir jo kompanija "Balteсh" jungia sėkmingą bendradarbiavimą. Be geriausių tradicijų bendrovės, jis niekada nepaliks savo draugui vien su problema, ir visada rasti išeitį, ir jos taikymo galimybės.
Nereikia nė sakyti, kad kai šis bendradarbiavimas tipas atnešė karių vaisius - mano draugas pasiūlė vadovauti Rotorių remontas išcentrinių siurblių gamybą. Ir vienas iš pirmųjų klausimų, kuris susiduria mano draugas, buvo balansuoti rotorius klausimas renovuotas. Ir aš ne veltui paminėta draugystę su bendrovės "Balteсh". Kaip jūs žinote, tai yra ten ir paklausė mano draugas. Na, kas dar padėtų, nebent laiko patikrinta draugui. Būtent draugystė man būtų vadinti "Balteсh" požiūrį su savo klientais ir partneriais.
So. Verta pasitarti su kompanija "Balteсh", nes po to vizito į įmonės atstovas. Su juo ir visais techniniais klausimais sutarties ateities buvo susitarta. Kartu jie suformavo projektavimo specifikacijas mašiną dinaminio balansavimo siurblio rotorius, be to, į kurią buvo teikiamos pagrindinių rūšių brėžiniai rotoriaus ir kitos fono informaciją, reikalingą plėtoti mašiną.
Čia aš esu šiek tiek nukrypti nuo pokalbio tema. Būtina, kad jūs suprantate viską, nes įmonė dirba "Balteсh". Taigi, visi parengiamieji veiksmai, įskaitant atskaitos formavimo, rengiant brėžinius, personalo mokymo ir kt sąlygų, būtinos siekiant plėtoti balansavimo staklės serijos BALTECH HBM unikaliu įgyvendinimo variante. Tai spektaklis, kuris padės įgyvendinti visus savo galimybes savo konkrečias sąlygas.
Šiuo metu jis buvo labai įdomus, bet labai pamokantis situacija. Ar pamenate, ką aš ką tik rašė apie unikalių produktų BALTECH HBM. Taigi, rotoriai turi tam tikrą funkciją, todėl jis paėmė daug laiko už reikalingą mašiną. Ir aš laukiu mano draugas buvo neįmanoma. Gamybos tokio sudėtingo ir tarpusavyje dalykas...
Tačiau draugystė ir partnerystė tarp dviejų klientų yra parodyta čia tokių neįprastų situacijų, kuris pasirodė esąs mano draugas, ir bendrovė "Balteсh". Jūs suprantate, kad buvo nustatyta, kad produkcija. Ir tai buvo taip aišku ir grakštus, kad aš vadinčiau jį genijumi! Ir kaip visi genijus yra paprasta, aš tiesiog pasakyti, kad bendrovė "Balteсh" suteikta laikinai naudoti mano draugas ivedimas į BALTECH HBMšiek tiek skiriasi konfigūracija. Ir net jei jis nepateikė galimybę subalansuoti visus reikiamus tipų rotorius, tačiau dauguma rotoriaus leidžiama jį subalansuoti.
Taigi, gaminant įtampa buvo atšaukta.
Laikui bėgant, bendrovė "Balteсh" pagamino reikiamą mano draugas Balancer BALTECH HBM, ir ji yra unikali įrangos! Po jo įrengimo ir eksploatacijos, sena mašina ėmėsi savo vietą garbę įmonės sandėlyje. Gerai matomoje vietoje bendrovės valdymo biuras "Balteсh" atėjo dar padėkos laišką gražioje rėmo. Mano draugas dar padidino savo reitingą kaip lyderis, kuris manau, kad jis asmeniškai padėkojo"Balteсh" Bendrovės vadovybė.
Bet tai dar ne viskas. Šioje istorijoje yra vienas mažas, bet labai malonus momentas. Ir šį kartą prisideda prie "Balteсh" požiūrį su savo partneriais ir klientais beveik šeimos šiluma. Ir patikėkite manimi, tai reiškia labai daug.
Taigi, kad gražus. Aš neseniai aplankė mano draugas savo darbo vietoje. Ir visa istorija, apie kuriuos rašiau anksčiau, jis man pasakė. Nereikia nė sakyti, kad visa tai vyksta aplink Balancer BALTECHHBM. Tada, žinoma, gėrėme arbatą savo kabinete. Štai tada jis pasakė šį trumpą istoriją.
Jūs žinote, kaip jis yra, kai jūs perkate kažką naujo ir nėra labai pigus. Tai tiesa. Tai nebūtinai darbuotojas, kuris (tegul ją vadina "senosios mokyklos") būti kritikuojamas nesvarbu. Neaplenkė ir mano draugui komanda. Nebuvo toks Curmudgeon ir tarp savo pavaldinių. Visą laiką jis ištarė frazes kaip "ką apie anksčiau", "ir aš be šio aparato" Na, ir panašiai.
Ar žinote, jei šis asmuo nebuvo komandoje, tada jis turėjo būti išrastas. Bet jis buvo. Ir ten buvo senas, gerbiami darbuotojai. Taigi, asmuo, kuris nėra išsibarstę kompetentingą galvą. Ir tada mano draugas padarė tiesiog genijus insultas! Kas padėjo jam tai?! Būtina pasakyti, ar jūs galėjote atspėti?! Teisė mąstymas - bendrovė "Balteсh"!
Produktų asortimentą kompanija turi mažą, paprastą ir patogią naudoti programą. Tai vadinama - skaičiuoklė BALTECH pusiausvyrą balansavimas. Šis produktas išsprendžia pusiau automatine dinaminis balansavimas problemą. Visos reikalingos matavimai jums padaryti tinkamą įrangą (vibrometras tachosensor, etapas metrą), padaryti programinės įrangos duomenis skaičiuoklė BALTECH pusiausvyrą balansavimas... ir gauti rezultatus! Sutinku! Puikus sprendimas, kai jūs negalite turėti rotorius balansavimo automatiškai.
Taigi, mano draugas ir davė jai šios programos veteranas.
Štai kaip "Balteh" įmonės pajėgos vienoje įmonėje, buvo nuspręsta keletą problemų. Dabar yra puikus sprendimas dinaminis balansavimas Rotorių išcentrinių siurblių, veteranas gamyba yra sojos darbalaukio programinė įranga, kuri yra dabar padidėjusi jam net didesnis, mano draugas "sėkmingai baigė savo darbą, ir bendrovė" Balteсh "...
... ir bendrovė "Balteсh" ir ji dar kartą patvirtino savo reputaciją.
Ir ką jūs gaunate, mano klausytojai? Ir gausite neįkainojamą informaciją! Ir jei jūs vis dar nepadarė savo pasirinkimą, aš patars jums tai padaryti!
Tiesiog vieną kartą padaryti teisingą pasirinkimą! Ir dar!
Kas norėtų baigti šiandienos pokalbį?
Ir aš baigiau ją tradiciškai.
Ateik į Sankt Peterburgą! Atvykite į bendrovės "Balteсh".
 www.baltech.com.ua
 Молдавия, Кишинёв
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Молдавии на md.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Молдавии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Молдавии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.